АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Ігровий автомат Money Train 3

Запріть своїх домашніх тварин, задеріть люки, зав'яжіть шнурки подвійним вузлом – зробіть усе, що потрібно, щоб морально і фізично підготуватися до зустрічі з джаггернаутом, що насувається на барабани. Ігровий автомат Money Train 3 від Relax Gaming наближається! Якщо ви грали в попередні слоти або хоча б пережили їх, ви, безсумнівно, дуже чекатимете третю частину.

Money Train 3 починається з відмінного вступного ролика, який переносить дію із посушливих земель другої частини на щось футуристичне. Персонаж у стилі Джинкс стріляє з лазера, який набуває форми хромованого поїзда, і гра починається. Дія базової гри відбувається в майстерні, на станції, в лабораторії, де локомотиви перетворюються на щось цікавіше. Саундтрек, натхненний вестерном, зміцнює зв'язок між іграми серії.

Безкоштовна гра на автоматі Money Train 3

Ставки варіюються від 0,10 до 10 кредитів на спині. Діапазон менший, ніж зазвичай, але коли бачиш виграшний потенціал, це не є великим сюрпризом. Це само собою зрозуміло, але в Money Train 3 грати безкоштовно дуже нестабільно, тому підходите до процесу з обережністю. Звичайний RTP складає 96,1%, збільшуючись до 96,5% при покупці будь-якої з чотирьох бонусних опцій. Дії базової гри відбуваються на 5 барабанах, 4 рядах ігрового блоку з 40 фіксованими лініями виплат, доступними на будь-якому пристрої.

Спеціальні символи слота Мані Трейн 3

Гральний автомат Money Train 3, можливо, не робить виграші по лініях тут головною пам'яткою, хоча вони доповнені функцією повторного обертання. Символи нижчих виплат у грі:

  • бубни,
  • трефи,
  • черви,
  • піки!

У той час як символи високих виплат – це ігрові персонажі, які коштують від 8 до 20 разів від ставки. Цей розділ завершує дикий значок, який з'являється на всіх барабанах. Вони замінюють будь-які платні символи та мають ту саму вартість, що й найвища виплата, коли випадають виграші по диких лініях.

Бонуси автомата Мані Трейн 3

Поява як мінімум 3 бонусних символів у базовій грі запускає бонусний раунд Money Cart Bonus Round, за допомогою якого можна в Money Train 3 грати онлайн. Золоті значки можуть також замінювати бонусні символи під час запуску раунду. Кожна спрацьовує іконка стає липкою, розкриває значення та нараховує 3 повторні спіни.

Якщо для активації раунду використовувався символ Persistent, його дія відбувається до першого обертання. Коли з'являються нові символи, вони також стають липкими і скидають лічильник спінів до 3. Якщо вам вдасться заповнити стовпчик значками, відкриється додаткова - це може статися двічі. Під час раунду можна висадити звичайні символи вартістю від 1x до 10x ставки, а також спеціальні зображення.

FAQ

Як грати в Money Train 3?

Майже кожна кнопка на головному екрані розташована праворуч. Домінуюча з них із сірим покажчиком – це Play, яка активує сітку 5x4 щоразу, коли ви починаєте грати в Money Train 3. Користувач може запустити автоспіни завдяки знаку Play. При цьому ви можете запускати нескінченну кількість автораундів та встановлювати ліміти на виграш та програш.

Чи можна грати безкоштовно в Money Train 3?

У Pin Up ви можете грати у слот Money Train 3 безкоштовно без реєстрації. З іншого боку, пробна версія повністю відтворює ігровий процес необмеженого режиму, але із нескінченними кредитами!

Що таке респіни Мані Трейн 3?

Після будь-якого невиграшного спіну Мані Трейн 3 може активувати функцію Respin. Так, одна з іконок на матриці буде обрана випадковим чином і перетвориться на липку піктограму, яка залишиться на своєму місці. Інші позиції будуть обертатися повторно.

Під час цього режиму на барабанах можуть виявитися додаткові іконки одного виду, і щоразу, коли це станеться, гравцям буде надано новий респін. Також можуть випасти значки з множниками (до 3x), які не залишаються на своїх позиціях, але забезпечують додаткове повторне обертання. Коли закінчується, множники додаються до остаточного виграшу.

Як грати на гроші в Money Train 3?

У Money Train 3 грати можна на реальні гроші. Щоб робити ставки та вигравати у повноцінному режимі, зареєструйтесь на сайті та поповніть бюджет. Зробіть депозит, визначтеся з розміром ставки та починайте грати.

Як грати з мобільного телефону?

Money Train 3 оптимізовано для мобільних пристроїв, чи то платформи iOS, Android або Windows. Її можна запускати як на настільних комп'ютерах, так і мобільних пристроях. Пін Ап можна грати прямо у веб-браузері, тому немає необхідності завантажувати програмне забезпечення на пристрій.