АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Retro Joker

Один із найбільш типових представників сімейства гральних автоматів на тематику соковитих літніх фруктів – це слот Retro Joker. Він відкривається чудовим і гармонійним нічним пейзажем з міськими хмарочосами, який, мабуть, випереджає захопливу нічну пригоду. Зважаючи на все, воно буде пов'язане з азартними розвагами. В інтерфейсі тут домінують темні тони, на тлі яких чудово виділяються головні герої слота та органи управління, що сподобається більшості користувачів. Невигадливий зовнішній вигляд може підштовхнути до думки про ретро-формат слота, що підтверджується назвою гри.

Основна частина автомата є п'ятьма барабанами, які встановлені в чотири ряди. Передбачається 100 оплачуваних ліній за високої дисперсії. Тому ймовірність виграшу не дуже висока, зате у великих розмірах.

Основними ігровими символами є першокласний фруктовий набір, що складається з:

  • вишень,
  • лимона,
  • грона винограду,
  • частки кавуна!

Їх доповнюють два дорогі зображення дзвіночки та підкови. Виплати починаються з комбінацій, що складаються не менше ніж із трьох символів.

Опанувати гральний автомат Retro Joker можна дуже швидко, тому що в ньому прості правила та нехитрий сюжет, доступний для швидкого розуміння навіть гравцям без досвіду.

Керування автоматом здійснюється двома рядами кнопок, розташованих вертикально по обидва боки ігрового поля. Кнопка із символом долара дозволяє налаштувати розмір ставки та кількість ліній. Над нею знаходиться пара значків ручного та автоматичного спінів. Ліворуч розташовані кнопки:

  • відключення саундтреку,
  • довідкового розділу,
  • перемикання режимів анімації!

Під ігровими барабанами можна побачити стан свого балансу, а також суму поточної ставки. У правому верхньому куті відображатиметься кількість вибраних ліній.

Безкоштовна гра на автоматі Retro Joker

Для користувачів, які почуваються невпевнено у поводженні з новим автоматом, пропонується у Retro Joker грати безкоштовно. Для цього потрібно перевести слот до деморежиму, який не вимагає обов'язкового позитивного балансу на ігровому рахунку. Декілька посилених тренувань допоможуть освоїти основні ігрові принципи, вивчити символи слота, а також дозволять накопичити перший досвід перед можливим стартом у грі на реальні гроші. Безпечна гра запускається натисканням кнопки «Режим демо гри». Вона також може використовуватися як розвага на одному рівні зі звичайними іграми.

Спеціальні символи слота Ретро Джокер

В якості призових символів у слоті передбачені Wild у вигляді великої сімки червоного кольору та Scatter, прихований за зображенням усміхненого джокера.

Сімки за традицією відповідають за заміну символів для формування комбінацій, що призводять до виграшів. Єдиний виняток стосується джокера, він не замінюється. Самі сімки, випадаючи у кількості п'яти в одну лінію, можуть винагородити учасника множником ставки, що дорівнює 2000.

Scatterи в Ретро Джокер допоможуть суттєво додати коштів на баланс, оскільки вважаються оплачуваними на будь-якій позиції. Якщо вони випадуть у кількості п'яти штук, то учасник отримає до ставки коефіцієнт множення 250.

Ризик гра автомата Ретро Джокер

Розробники софту не передбачили ризикованого раунду, використовуючи який можна збільшити суму, здобуту в результаті останнього спіна. Але гемблерам не варто особливо звертати увагу на цей факт через те, що ігровий автомат Retro Joker і так здатний обдаровувати пристойними призовими. Присутність спеціальних символів, а також завзятість у досягненні задуманої мети неодмінно позначаться на результатах цієї захопливої гри.

FAQ

Як грати в Retro Joker?

Щоб новачок міг розпочати повноцінний гемблінг у слоті Retro Joker з використанням реальних грошей, необхідно виконати процедуру реєстрації облікового запису. Надалі потрібно буде внести депозит з використанням банківських карток або електронної платіжної системи. Маючи засоби на ігровому балансі, можна приступати до налаштування режиму гри: вибрати розмір ставки, кількість ліній і тип обертань. У звичайному режимі обертання барабанів запускається за допомогою великої кнопки зі стрілкою, що обертається, а в автоматичному — шляхом кліка на кнопку меншого розміру, розташовану вище. У режимі автоспінів кнопка ручного обертання змінює своє функціональне призначення та використовується для зупинки циклу обертання.

Чи можна грати безкоштовно в Retro Joker?

Тренування без внесення депозиту дозволяє в Retro Joker грати онлайн безпечно. Учасник отримує у своє розпорядження віртуальний банкрол, який можна витрачати на свій розсуд, не побоюючись втратити власні гроші. Знайомство з джокером дозволить об'єктивно оцінити особисті ігрові можливості та перспективи, а також вивчити основні правила та закони автомата, що може позитивно позначитися при перемиканні в азартну гру.

Що таке ризик гра Ретро Джокер?

Ця опція передбачає можливість ризикнути сумою останньої виплати з метою збільшення її у кілька разів. Однак, вона не закладена в алгоритм роботи цього автомата, який натомість надає чудову можливість насолоджуватися фруктовим коктейлем за участю джокера. У такій веселій компанії буде нудно всім гемблерам, які бажають відчути неповторну атмосферу тріумфальних перемог.

Як грати на гроші у Retro Joker?

Щоб почати в Retro Joker грати на реальні гроші, необхідно мати особистий обліковий запис і поповнити баланс для азартних розваг. Це можна зробити, увійшовши до каси закладу та скориставшись відповідною платіжною системою або перерахувати гроші банківською карткою. Перед першим обертанням слід налаштувати розмір ставки, скориставшись меню під кнопкою «$». За бажанням учасника можна запускати обертання вручну або автоматично.

Як грати з мобільного телефону?

Ігровий софт дозволяє грати в Retro Joker на мобільних телефонах або планшетах, що працюють на операційних системах Android або iOS. Улюблена гра може бути доступна в будь-який час незалежно від місця перебування. Важливою є лише наявність стійкого інтернет-з'єднання. У мобільній версії слот матиме повний функціонал аналогічно комп'ютерній версії. Для входу до казино потрібно скористатися вбудованим браузером телефону.