АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Гральний автомат Retro Pumpkin

Ігровий автомат Retro Pumpkin, випущений компанією Retro Gaming на початку жовтня 2021 року, був присвячений святкуванню Дня всіх святих – Гелловіну. Показник віддачі автомата сягає 94,24%. Ступінь волатильності – середня, що натякає на можливість здобути великі виграші, максимальний з яких – x5000.

П'ятибарабанний слот Retro Pumpkin містить 10 ліній, а ігрова сітка представлена у форматі 5x4. Гравця очікують різні бонусні особливості, включаючи спеціальну символіку, мультиплікатори, піктограми, що розтягуються, опцію синхронізованих барабанів, змінний діапазон RTP і бонусна ставка.

Сюжет слота обертається навколо святкування Гелловіна, його традицій, звичаїв та особливостей. Слот відрізняється чудовим дизайном. Заставка переносить геймера на похмурий цвинтар, де на тлі темних хрестів, що покосилися, і нічного неба гравець побачить яскраво-жовтогарячий ритуальний гарбуз, на якому сидить мультяшний кажан. Це похмуре тло супроводжує гравця протягом усієї сесії. Ігрова сітка – темна, що виділяє на контрасті яскраво промальовані неонові символи. Гра супроводжується загадковою, містичною музикою, анімаційними ефектами, підсвічуванням призових ліній та виграшів.

Безкоштовна гра на автоматі Retro Pumpkin

Вивчити гральний автомат Retro Pumpkin можна не ризикуючи своїми грошима. Для симуляції призначення ігрових ставок використовують умовні монети. Ігрову сторінку слід завантажити наново, якщо фан-кредити закінчилися.

Гра на автоматі без ризиків – гарна ідея для вивчення геймплею. Для запуску сесії необхідно скористатись опцією «Грати демо».

Спеціальні символи слота Ретро Пампкін

На барабанах автомата Ретро Пампкін змінюються різноманітні символи, візуалізовані в дусі Гелловіна. Найдешевші з них – карткові номінали в діапазоні від десятки до туза. Більш дорогі зображення чарівного котла, таємничих трунків, кажанів-вампірів. Усі вони візуалізовані з урахуванням особливостей тематичного слота. Загалом у символьному ряду 8 піктограм, 5 у тому числі – карткові номінали, інші – високооплачувані знаки.

Є спеціальна символіка. Диким символом є гарбуз, який підміняє рядові ігрові елементи та дозволяє створити безліч виграшних поєднань.

Розкид автомата з'являється на довільних ігрових позиціях. Він візуалізований у вигляді відповідного англійського логотипу «Scatter», оточеного павутинням та зеленим листям. Комбінації зі скаттрів дарують миттєві призи.

Ризик гра автомата Ретро Пампкін

В алгоритмах слота Retro Pumpkin гра на ризик із подвоєнням відсутня. Тут є багато інших функцій, які забезпечують ігровому процесу високу продуктивність.

Так, кожен спин дарує кілька синхронізованих вертикалей, де знаки на барабанах ідентичні. Якщо ж хоча на одній вертикалі з'являється Вайлд, то барабани стають дикими.

За бажанням гравець може скористатися додатковою ставкою, вибравши опцію ретро-ставки. Якщо геймер готовий до цього, він отримує мультиплаєри в градації x1 – x10, що значно збільшує виграш.

FAQ

Як грати в Retro Pumpkin?

Грамотно грати в Retro Pumpkin досить просто. Гравцеві рекомендується заглянути в інформаційно-тематичний розділ ігрового апарату, натиснувши кнопку «?». Тут розміщено інформацію про правила автомата.

Потрібно зробити ставку із запропонованого діапазону та запустити обертання. Ви можете вибрати ручний режим або Autoplay. Мета — формування оплачуваних комбінацій. Вони складаються з 3+ ідентичних символів, що розміщуються безперервно, від вертикалі номер 1 зліва.

На функціональній панелі є кнопки, що дозволяють регулювати гучність аудіосупроводу, прискорювати обертання барабанів. У нижній частині інтерфейсу розміщуються індикатори, що демонструють залишок на рахунку та суму поточної ставки. За бажання грати з множниками, завжди можна скористатися опцією бонусної ставки, клацнувши на значок із зображенням долара.

Чи можна грати безкоштовно в Retro Pumpkin?

Ігровий автомат можна протестувати безкоштовно на фан-кредити. Гемблер стоїть перед стартом сесії вибрати деморежим і в Retro Pumpkin грати безкоштовно.

Що таке ризик гра Ретро Пампкін?

Гра на ризик – додатковий раунд слота. Геймер може запустити міні-гру в один клік після створення результативної комбінації піктограм. За результатами гри на ризик геймер збільшить коефіцієнт х2 приз за попередній спин. На жаль, в алгоритмах даного грального автомата ризикового раунду немає.

Як грати на гроші в Retro Pumpkin?

Грати в Retro Pumpkin пропонується на ставки. Ставити гемблер зможе у діапазоні від 0,01 до 10 кредитів. Азартному гравцю необхідно зареєструватися в інтернет-клубі та поповнити рахунок. Для цього необхідно з облікового запису зайти в розділ «Каса» і зробити депозит. Відразу ж слот можна запускати на реальні гроші та в Retro Pumpkin грати онлайн.

Як грати з мобільного телефону?

З комфортом, без прив'язки до місця та часу, грати зручно на смартфонах та планшетах. Відеослот Retro Pumpkin розроблено на базі технологій JS, HTML5. Гравцеві рекомендується здійснити вхід на офіційний сайт казино з планшета чи смартфона та грати через мобільний браузер. Є ще один варіант: завантажити на свій гаджет додаток-клієнт.