АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Режим DEMO гри

Гральний автомат Shield of Glory

Ігровий автомат Shield of Glory – це класичний відеослот від розробника RetroGaming. Гра побудована на випаданні базових та спеціальних символів у комбінації на 10 лініях з метою отримання максимально можливого доходу. Джекпот в апараті накопичувальний, а розкладка барабана має дещо нестандартну форму 5 на 4. Гра точно сподобається тим, хто любить слоти на історичну тематику, особливо саги про вікінгів.

Безкоштовна гра на автоматі Shield of Glory

Опцією безкоштовної гри може скористатися будь-хто, хто досяг повноліття. Для активації деморежиму не потрібні будь-які спеціальні навички або введення кодів і капч. Просто відкрийте сторінку з грою на сайті Pin Up та автоматично отримайте 5000 кредитів для огляду автомата.

Гральний автомат Shield of Glory має звичний функціонал. Якщо ви хоч раз стикалися з геймплеями, то вам не важко розібратися з управлінням. На початковому етапі провайдер дозволяє протестувати всі можливості гри. А саме:

  • ознайомитися з правилами, ігровими символами та комбінаціями у довідковому центрі,
  • регулювати звукові та відеоналаштування,
  • активувати режим автоігри,
  • змінювати ставку,
  • включати турборежим,
  • запускати гру в режимі підвищеного ризику!

Монети на рахунок нараховуються абсолютно безкоштовно. Якщо вам не вистачить початкового балансу, можна оновити сторінку з грою, і провайдер нарахує вам знову 5000 віртуальних кредитів.

Спеціальні символи слота Shield of Glory

У Шилд оф Глорі використовується лише 10 символів, два з яких мають підвищені можливості, так звані спеціальні елементи. Насамперед це дикий символ. У цьому апараті він зображений у вигляді герба вікінгів. У грошовому еквіваленті це найцінніший елемент. У разі випадання в одну лінію п'яти таких тотемів ставка гравця помножиться на 1000. Також символ може замінювати собою решту базових предметів, крім одного.

Scatter – це символ, який не підлягає заміні. У цьому слоті Cкаттер не приносить гравцеві бажані фріспіни. Він просто виконує функцію ігрового елемента з підвищеною номінальною вартістю, плюс для виграшу не потрібно випадати в ігрові лінії. Три скаттери на одному ігровому полі вже принесуть більше трьох базових елементів, а п'ять у Shield of Glory збільшать початкову ставку на 250.

Ризик-гра автомата Шилд оф Глорі

Подвоювати виграш з однієї розкладки по лініях у додатковому раунді тут не вийде. Слот Shield of Glory за задумом розробників не був доповнений такою можливістю. Але задля справедливості варто відзначити, що в такого класу автоматах ризик-гра велика рідкість.

Щоб додати додаткову інтригу, програмісти додали одну опцію, яка частково нагадує гру на ризик. Кожен гемблер може перед будь-яким прокручуванням барабана активувати функцію multiply. Опція має на увазі автоматичне підвищення ставки вдвічі, але при цьому в правому верхньому куті з'являється якийсь множник, який з кожним обертанням барабана змінюється. Він може бути одиницею, четвіркою, двійкою тощо. У разі збігу комбінації з будь-яких елементів, виграш помножиться на цей коефіцієнт.

FAQ

Як грати в Shield of Glory?

Базові налаштування автомата гранично прості та доступні для розуміння. По суті, щоб почати в Shield of Glory грати онлайн досить виставити бажану ставку. Після цього можна сміливо обертати барабан, оскільки кількість ліній у грі не зміниш. Перед початком переконайтеся, що на вашому рахунку достатньо коштів, а якщо ви вирішили зіграти вперше, то пройдіть швидку процедуру реєстрацію та отримайте дуже приємний бонус за перше поповнення від Пін Ап.

Чи можна грати безкоштовно в Shield of Glory?

Гра доступна у двох варіаціях – на власні кошти та в деморежимі. Щоб розпочати Shield of Glory грати безкоштовно, можна навіть не реєструватися, достатньо перейти на сторінку з грою. Онлайн казино нарахує вам 5000 віртуальних монет, які можна використовувати як завгодно у грі. Ці кошти надаються для ознайомлення та не можуть бути виведені. Після закриття вікна з автоматом рахунок обнуляється.

Що таке ризик-гра Шилд оф Глорі?

Стандартного раунду на множення з гральними картами у цьому слоті немає. З іншого боку, Shield of Glory грати з більш ризикованою ставкою можна. Для цього активується спеціальна опція будь-якої миті між обертаннями барабан, яка дозволяє за подвоєну ставку помножити виграш на певний коефіцієнт. Цей коефіцієнт відображається у випадковому порядку на ігровому полі праворуч угорі.

Як грати на гроші в Shield of Glory?

Створіть свій обліковий запис на сайті Pin Up, внесіть перший депозит і запустіть слот. Кошти з особистого балансу будуть автоматично зараховані на ігровий рахунок. При виході з гри кошти повертаються до вашого рахунку на порталі. Стежити за рухом коштів можна у спеціальному розділі облікового запису. Особисті та бонусні кошти у ньому розділені, тому ви ніколи не заплутаєтеся з фінансовим розподілом.

Як грати з мобільного телефону?

Щоб грати в Shield of Glory на смартфоні або планшеті, можна використовувати браузерну систему гаджета. Але якщо ви цінуєте свій час і хочете отримувати більше бонусів та повідомлень щодо акцій, то рекомендується встановити програму. Це універсальна утиліта, яка підходить для переважної більшості пристроїв, що дозволяє значною мірою економити час на запуску ігор та простіше контролювати фінансові обороти.