АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Режим DEMO гри

Ігровий автомат Dark Reels

У далекій країні магії та уяви знаходиться популярний онлайн ігровий автомат Dark Reels від Spinomenal. Незважаючи на неосвітлену тему, назва досить приємна і забезпечує дуже простий ігровий процес.

Ось коротке пояснення того, на що гравець може розраховувати, відкриваючи цей онлайн видання, перш ніж ми перейдемо до деталей. Гра має бонус символи, які можуть давати виграш у розмірі 1000-кратної ставки, а також знаки розкиду.

Тільки помітний замок ховається за темним туманом, що стрімко розтікається по екрану в Дарк Рілс. Що стосується візуальних ефектів та графіки у поєднанні з темою, гемблінг постачальнику програмного забезпечення казино Spinomenal вдалося втілити геніальну ідею та чудово її реалізувати.

Гральний автомат Dark Reels відображає аудіо на задньому плані, яке може нагадувати музику Дракули. Це створює ще темнішу і загадкову атмосферу. Лінія зображує еліксири, свічки, білі троянди та королівські символи A, K та Q. Дикий символ зображений рудоволосою жінкою, тоді як Scatter має форму ворона та повністю покриває барабан.

Безкоштовна гра на автоматі Dark Reels

Онлайн слот Dark Reels містить 5 барабанів у формі 3 і 4 каскадного поля з 30 лініями виплат. Виграшна комбінація потребує 3 або більше відповідних символів, починаючи від крайнього лівого барабана до правого. Грати в Dark Reels можна на гроші або вибрати демо режим. В обох випадках ставка має однаковий діапазон. Користувач може стартувати з бетами, що починаються з 0,30 кредиту і досягають максимальної суми в 300 кредитів на спін (віртуальних, якщо реєстрацію не було пройдено, або реальних, якщо внесено депозит). Грати з таким широким рівнем ставок гарантовано однаково добре підійде гравцям як із низькими, так і з високими значеннями бета.

Щодо високої виплати, гравці можуть виграти до 1000 разів більше за ставку. Очевидно, це не найкраща максимальна експозиція, яку ми бачили в онлайн портфоліо Spinomenal, але, тим не менш, це пристойна кількість.

Щодо функцій, то ми вже згадували кілька підказок. Dark Reels грати безкоштовно можна також у повному обсязі, скориставшись ними.

Спеціальні символи слота Дарк Рілс

Вирішивши в Dark Reels грати онлайн ви зможете отримувати тільки Wild та Scatter зображення. Wild символ – він з'являється на всіх барабанах із можливістю потрапляти у будь-яку звичайну смужку. Scatter використовується, щоб допомогти сформувати виграшне обертання. Він також виплачується самостійно за комбінацією із 5 і більше однаковими зображеннями.

Слот Dark Reels на своєму табло представляє такі символи:

  • пляшку з еліксиром у вигляді серця — його ціна варіюється від х30 до х400,
  • свічку від х20 до х200,
  • троянду – від х20 до х200,
  • картковий знак туза – від х10 до х120,
  • картковий знак короля – від х10 до х80,
  • картковий символ жінки – від х5 до х40!

Scatter Symbol – Raven Scatters виплачується за будь-яку позицію, якщо їх 3 або більше штук.

Ризик гра автомата Дарк Рілс

Деякі слоти пропонують розширені функції під час гри з високим ризиком. Ви можете відкласти частину виграшу та запускати раунд лише на здачу. Якщо відповідь вірна, сума заробітку буде примножена. Якщо відповідь буде неправильною, у вас все одно буде запас грошей. Його можна перерахувати на рахунок гравця або взяти для другої спроби зіграти в азартній грі.

Чи можна виграти ризик грі? Шанс виграти в раунді подвоєння (або ризик грі) становить 50/50. Гравець або вгадує, або ні. У хорошій ризик грі немає стратегії, яка б гарантувала успіх у цьому змаганні. Тому вам потрібно вирішити, грати в цю гру чи ні. Ви можете дізнатися більше про реальні ігрові стратегії гральних автоматів на форумах або відгуки реальних клієнтів.

Ризик раунду в Dark Reels грати не можна. Він просто відсутній з механіки апарату. Розробники не вважали за необхідне впровадити у свій продукт таку опцію. Але навіть без раунду на подвоєння, маючи велике бажання, запас банкролу та удачу можна вийти з гри з великим призом.

FAQ

Як грати в Dark Reels?

Правила ігрового процесу настільки прості, що не потребують тривалого вивчення. Зробивши вибір варіанта гейму (тестовий або з внесенням депозитів), далі необхідно встановити розмір ставки, запустити барабани апарата та очікувати на результат. Однакові символи становлять переможну комбінацію. Нижче на робочому екрані знаходиться панель з інструментами, де вам доступна інформаційна кнопка з правилами та таблицею виплат, табло з балансом, (віртуальним або реальним), кнопка регулювання розміру бета, а також клавіша запуску обертання емулятора.

Чи можна грати безкоштовно в Dark Reels?

Грати в Dark Reels можна на гроші, або зупинити свій вибір на демо режимі. Тестовий блог безкоштовний режим активується натисканням кнопки з написом «Демо». Процес гри відтворюється на електронні монети та не вимагає реєстрації, верифікації чи депозитів. Віртуальна валюта для бета надходить на баланс автоматично. Щоб відновити банкрол, перезавантажте автомат.

Що таке ризик-гра Дарк Рілс?

Ризик гра, або раунд видалення, це додатковий тур гри. Якщо у відповідь поставлене запитання виявиться вірним, сума заробітку буде примножена. Якщо відповідь буде неправильною, гемблер втратить усе. У цьому ігровому автоматі раунд подвоєння не передбачений розробником апарату.

Як грати на гроші в Dark Reels?

Для платної гри на реальний капітал пройдіть реєстрацію та верифікуйте свій профіль на сайті ігрового завершення. Після успішного завершення будь-яким зручним способом сплатіть депозит і з цих коштів, переведених у банкролл, робіть ставки.

Як грати з мобільного телефону?

На сьогоднішній день всі мобільні гаджети, які мають доступ до мережі інтернету, можуть стати відмінними інструментами, щоб запускати онлайн слоти. Скористайтеся браузером смартфона (процедура ідентична з десктоп версією) або скачайте на свій девайс додаток ігрового закладу з яким ви співпрацюєте та грайте через цю програму.