АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Повернутись до лобі акцій
Подарунок на день народження

Подарунок на день народження

Активуйте бонус 200 ₴ протягом тижня до/після свого дня народження! Обов'язкова умова — верифікований акаунт. Вейджер — x50. Час на відіграш — 72 години. Максимальна виплата — x10.

Любите отримувати подарунки до дня народження? А ми любимо їх дарувати! У свій день народження або в один із 7 днів до/після, Ви отримаєте від PIN-UP.UA бонусні 200 ₴.

Щоб отримати бонус, треба:

 • Верифікувати свій акаунт через спеціальну форму в розділі «Профіль»;
 • Надати фото документа, що посвідчує особу;
 • Заповнити всі поля в розділі «Профіль»;
 • Підтвердити email.

Бонус 200 ₴ нараховується Вам автоматично після натискання кнопки «Отримати бонус». Перевірити наявність бонусу можна у вкладці «Бонуси» в розділі «Профіль».

Щоб перевести бонусні гроші на основний баланс, Вам необхідно відіграти отриманий бонус. Час на відіграш — 72 години з моменту зарахування на Ваш рахунок. Вейджер — х50. Максимальна виплата — х10. Максимальна сума бонусу, яку один клієнт може отримати за цією акцією — 200 ₴.

Правила

 1. Акція проводиться на платформі компанії ТОВ «УКР ГЕЙМ ТЕХНОЛОДЖІ» (код: 44130446, юридична адреса: 01014, м. Київ, вул. Соловцова Миколи, буд. 2, офіс 38/1).
 2. Користувач, що бере участь у акції, цим підтверджує, що він/вона не має обмежень щодо участі в азартних іграх.
 3. Ця акція доступна тільки для авторизованих користувачів PIN-UP.UA.
 4. Для участі в акції необхідно зареєструватися на сайті або увійти в існуючий акаунт. Щоб отримати бонус, треба верифікувати свій акаунт через спеціальну форму в розділі «Профіль», надати фото документа, що посвідчує особу, заповнити всі поля в розділі «Профіль» і підтвердити email.
 5. Бонус 200 ₴ нараховується авторизованим клієнтам, чий профіль пройшов верифікацію, за датою народження, яка була вказана при реєстрації.
 6. 200 ₴ нараховуються Вам автоматично після натискання кнопки «Отримати бонус». Перевірити наявність бонусу можна у вкладці «Бонуси» в розділі «Профіль».
 7. Час на відіграш бонусу — 72 години з моменту його зарахування на Ваш рахунок. Вейджер — х50. Максимальна виплата — х10.
 8. Бонус до 200 ₴ нараховується тільки після виконання умов акції.
 9. Бонус 200 ₴ відрізняється від звичайного депозиту тим, що Ви не ризикуєте своїми грошима під час гри.
 10. Максимальна сума бонусу, яку один клієнт може отримати за цією акцією — 200 ₴.
 11. Клієнт може отримати бонус за цією акцією тільки один раз на рік.
 12. Пропозиція дійсна для користувачів, у яких зареєстрований тільки один ігровий рахунок.
 13. Учасниками акції є авторизовані користувачі сайту – фізичні особи, що на момент участі у акції досягли 21-річного віку, є дієздатними, не мають встановлених законодавством обмежень щодо участі у азартних іграх, не перебувають у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння, не визнані компанією небажаними, не внесені до реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів.
 14. Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім'ю, квартиру, комп'ютер або IP-адресу. У разі виникнення підозр у порушенні правил і / або створенні фейкових рахунків, ігрових груп і т.д., компанія залишає за собою право анулювати видані на ці рахунки бонуси і виграші, а самі рахунки закрити.
 15. Акція носить розважальний характер. Компанія залишає за собою право анулювати бонус, якщо виявить факт застосування стратегій, які вважає недобросовісними, серію ставок від клієнта або групи клієнтів, що призводять до гарантованого виграшу, а також інші порушення чесності гри.
 16. Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також призупинити нарахування бонусних коштів на ігровому рахунку на час проведення процедури верифікації.
 17. Ці умови можуть бути змінені та доповнені, як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.