АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Повернутись до лобі акцій
Ексклюзивні акції

Ексклюзивні акції

Час від часу ми тішимо гравців ексклюзивними email-пропозиціями. Додайте email адресу [email protected] в білий список, щоб не пропустити найсоковитіші бонуси!

Залишайтеся з нами на зв'язку! Ми триматимемо Вас в курсі акцій, турнірів та інших цікавих заходів, що проходять на сайті PIN-UP.UA!

Щотижня ми організуємо щось особливе, щоб подарувати Вам ще більше драйву та яскравих емоцій:

 • Турніри вихідного дня;
 • Квізи по середах;
 • Турніри від кращих провайдерів;
 • Регулярні акції і бонуси;
 • І багато іншого.

Читайте новини на нашому сайті, підпишіться на Телеграм-канал і соціальні профілі проекту. Не проґавте можливість отримати максимальну кількість перемог в PIN-UP.UA!

Правила

 1. Акція проводиться на платформі компанії ТОВ «УКР ГЕЙМ ТЕХНОЛОДЖІ» (код: 44130446, юридична адреса: 01014, м. Київ, вул. Соловцова Миколи, буд. 2, офіс 38/1).
 2. Користувач, що бере участь у акції, цим підтверджує, що він/вона не має обмежень щодо участі в азартних іграх.
 3. Всі акції на сайті PIN-UP.UA (організатор) доступні тільки для авторизованих клієнтів.
 4. Для участі в будь-якій акції клієнтові необхідно зареєструватися на сайті або увійти в свій аккаунт.
 5. Бонуси (кошти на бонусному балансі або фріспіни) нараховуються клієнту автоматично після виконання умов акцій.
 6. Переможці акцій визначаються на підставі умов кожного окремого заходу. Рішення компанії по ним не підлягає оскарженню.
 7. Фріспін (безкоштовний оберт) — це бонус клієнта за участь в акції, спеціальній пропозиції і т.д. Від звичайних обертів він відрізняється тим, що гравець не ризикує своїм грошима під час гри.
 8. Максимальна кількість фріспінов або сума грошового бонусу залежить від умов конкретної акції.
 9. В кожній акції клієнт може отримати бонус лише один раз.
 10. Учасниками акції є авторизовані користувачі сайту – фізичні особи, що на момент участі у акції досягли 21-річного віку, є дієздатними, не мають встановлених законодавством обмежень щодо участі у азартних іграх, не перебувають у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння, не визнані компанією небажаними, не внесені до реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів.
 11. Акційні бонуси доступні тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім'ю, квартиру, комп'ютер або IP-адресу. У разі виникнення підозр у порушенні правил і / або створенні фейкових рахунків, ігрових груп і т.д., компанія залишає за собою право анулювати видані на ці рахунки бонуси і виграші, а самі рахунки закрити.
 12. Всі акції носять розважальний характер. Компанія залишає за собою право анулювати бонус, якщо виявить факт застосування стратегій, які вважає недобросовісними, серію ставок від клієнта або групи клієнтів, що призводять до гарантованого виграшу, а також інші порушення чесності гри.
 13. Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також призупинити нарахування бонусних коштів на ігровому рахунку на час проведення процедури верифікації.
 14. Ці умови можуть бути змінені та доповнені, як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.