АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Повернутись до лобі акцій
Gift box

Gift box

Отримуйте по одній подарунковій коробці, в якій можуть бути гроші, бонуси або FS, за кожні 2 000 ₴ обороту ставок!

Окрім великих виграшів на PIN-UP.UA Вас можуть потішити ще й gift box (подарункові коробки).

За кожні 2 000 ₴ обороту ставок Вам нараховується один gift box. Скористайтесь ним протягом 10 днів із моменту отримання та забирайте приз:

Нарахування гіфтбоксів починається з 23:00 за київським часом (21:00 UTC). Максимальна кількість гіфтбоксів за добу - 10.

 • Реальні гроші — 2 000 000 ₴;
 • Бонусні гроші;
 • 1 000 000 пінкоінів;
 • 500 000 фріспінів.

Більше ставок = більше gift box = більше подарунків. Грайте активніше і отримуйте найцінніші призи на PIN-UP.UA!

Правила

 1. Акція проводиться на платформі компанії ТОВ «УКР ГЕЙМ ТЕХНОЛОДЖІ» (код: 44130446, юридична адреса: 01014, м. Київ, вул. Соловцова Миколи, буд. 2, офіс 38/1).
 2. Користувач, що бере участь у акції, цим підтверджує, що він/вона не має обмежень щодо участі в азартних іграх.
 3. Для участі в акції користувачеві необхідно зареєструватися на сайті або увійти в свій акаунт, зробити серію ставок загальною сумою 2 000 ₴ і отримати один gift box.
 4. Gift box дійсний протягом 10 днів (240 годин) із моменту нарахування. Їм необхідно скористатися і отримати приз, який буде визначено рандомайзером.
 5. Максимальна сума ставки, що йде в залік обороту для отримання gift box — 100 ₴.
 6. Максимальна кількість gift box, яку користувач може отримати за 1 день (24 години) — 10 штук.
 7. Максимальна кількість gift box на акаунті — 100 штук.
 8. При виведенні коштів усі невикористані gift box анулюються системою.
 9. Учасниками акції є авторизовані користувачі сайту – фізичні особи, що на момент участі у акції досягли 21-річного віку, є дієздатними, не мають встановлених законодавством обмежень щодо участі у азартних іграх, не перебувають у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння, не визнані компанією небажаними, не внесені до реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів.
 10. Пропозиція дійсна для тих користувачів, у яких зареєстрований тільки один ігровий рахунок на людину, сім'ю, квартиру, комп'ютер або IP-адресу.
 11. При виникненні підозр у порушенні правил і / або створенні фейкових рахунків, ігрових груп і т.д., компанія залишає за собою право анулювати видані на ці рахунки gift box та призи, а самі рахунки закрити.
 12. Компанія залишає за собою право анулювати призи, якщо виявить факт застосування стратегій, які вважає недобросовісними, серію ставок від користувача або групи користувачів, що призводять до гарантованого виграшу, а також інші порушення чесності гри.
 13. Компанія залишає за собою право провести процедуру верифікації власника ігрового рахунку, а також призупинити нарахування gift box і призів на ігровому рахунку на час проведення процедури верифікації.
 14. Ці умови можуть бути змінені та доповнені, як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.