АкціїТурніри

БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS

Повідомляємо Вам, що правові засади здійснення державного регулювання господарської діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор в Україні, а також правові, економічні, соціальні та організаційні умови функціонування азартних ігор визначаються Законом України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» (далі Закон).

Частиною четвертою статті 6 Закону визначено, що органом державного регулювання у сфері організації та проведення азартних ігор є Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (далі КРАІЛ).

Відповідно до статті 5 Закону КРАІЛ формує та веде, зокрема, Реєстр, затверджує порядок ведення реєстрів у сфері організації та проведення азартних ігор, порядок включення інформації, внесення змін до таких реєстрів, виключення інформації з реєстрів.

Процедура обмеження участі особи в азартних іграх шляхом внесення до Реєстру визначена статтею 16 Закону та Порядком формування і ведення Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, затвердженим рішенням КРАІЛ від 22 квітня 2021 року № 167, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 03 червня 2021 р. за № 747/36369 (далі Порядок).

Відповідно до підпункту 1 пункту 15 Порядку, підставою для внесення відомостей про осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх, є письмова заява про самообмеження, за визначеною формою (далі - Заява), яка подана до організатора азартних ігор або КРАІЛ з одночасним пред’явленням документа, що посвідчує особу.

Заява може бути подана за вибором заявника у письмовій або електронній формі з дотриманням вимог Закону України «Про електронні довірчі послуги».

Відповідно до вимог абзацу першого частини другої статті 17 Закону України «Про електронні довірчі послуги» та статей 5, 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», Заява, що подана в електронній формі, повинна містити електронний підпис.

Таким чином, для забезпечення включення відомостей про Вас до Реєстру, просимо заповнити Заяву та подати її зручним для Вас способом на нашу електронну адресу [email protected] або до КРАІЛ з дотриманням вимог чинного законодавства.

Додатково повідомляємо, що ТОВ «УГТ» здійснює свою діяльність з дотриманням принципу відповідальної гри базового принципу, що передбачає здійснення заходів щодо попередження та мінімізації негативних наслідків участі фізичної особи в азартній грі, а також заходів, спрямованих на організацію самообмежень і самоконтролю для гравців.

ТОВ «УГТ» надає гравцям можливість блокування власного клієнтського рахунку на 72 години шляхом телефонного звернення до служби підтримки або листом у довільній формі на електронну адресу [email protected]

Повернутися на головну