АкціїТурніри
БОНУС ЗА ПЕРШИЙ ДЕПОЗИТ +120% та 250 FS
Квіз «Фріспіни щосереди»

Квіз «Фріспіни щосереди»

Відповідайте на питання квізу і отримуйте фріспіни в подарунок!

До кінця акції:
00
дн
:
00
год
:
00
хв
:
00
сек

Візьміть участь у вікторині PIN-UP.UA з 14:00 до 23:59 за київським часом, 04.10.2023 — дайте відповідь на три питання і отримайте до 70 FS.

Якщо Ви вже пройшли квіз та отримали фріспіни за правильні відповіді, щоб скористатися ними, внесіть депозит від 200 ₴ до 23:59 за київським часом, 05.10.2023.

Звертаємо Вашу увагу: квіз стартує о 14:00 за київським часом, 04.10.2023. Відповісти на питання можна тільки до 23:59 за київським часом 04.10.2023.

Ми запитуємо - Ви відповідаєте. За правильні відповіді Ви отримуєте фріспіни. Щосереди ми будемо публікувати три нових питання різного ступеня складності.

 • За одну правильну відповідь – 50 FS (slot Wild Cauldron);
 • За дві правильних відповіді – 60 FS (slot Second Strike);
 • За три правильних відповіді – 70 FS (slot Arcane Gems)!
Як пройти квіз?

 1. Оберіть правильні, на Ваш погляд, варіанти відповідей і натисніть «Відповісти».
 2. За правильні відповіді отримуйте фріспіни для гри у слот поточного квізу.

Правила квізу

 1. Акція проводиться на платформі компанії ТОВ «УКР ГЕЙМ ТЕХНОЛОДЖІ» (код: 44130446, юридична адреса: 01014, м. Київ, вул. Соловцова Миколи, буд. 2, офіс 38/1).
 2. Користувач, що бере участь у акції, цим підтверджує, що він не має обмежень щодо участі в азартних іграх.
 3. Дана акція доступна для всіх зареєстрованих користувачів PIN-UP.UA.
 4. Для участі в акції клієнту необхідно увійти в свій аккаунт PIN-UP.UA, перейти на сторінку «Акції» - «Квіз» і натиснути кнопку «Пройти квіз». У вікні ознайомтеся з питаннями і оберіть вірні, на Ваш погляд, варіанти, після чого натисніть кнопку «Відповісти» в нижній частині вікна.
 5. Ви дізнаєтеся, скільки правильних відповідей Ви дали і яку кількість фріспінів отримали на тій же сторінці відразу після проходження квізу.
 6. На кожне питання допускається тільки одна спроба відповіді. Один клієнт може пройти квіз тільки один раз. Правильність відповідей в Квізі визначається організатором на стадії формування вікторини та не підлягає оскарженню.
 7. У тому випадку, якщо серед варіантів відповідей запропонованих клієнтом не виявилося жодного вірного - фріспіни не нараховуються. Клієнт отримує можливість взяти участь в одній з наступних вікторин компанії.
 8. Фріспін (безкоштовне обертання) - це бонус клієнта за участь в акції, спеціальні пропозиції і т.д. Від звичайних обертань він відрізняється тим, що Ви не ризикуєте своїми грошима під час гри.
 9. Максимальна кількість фріспінів залежить від кількості правильних відповідей.
  ✔ За одну правильну відповідь - 50 фріспінів;
  ✔ За дві правильних відповіді - 60 фріспінів;
  ✔ За три правильних відповіді - 70 фріспінів!
 10. Якщо Ви вже пройшли квіз та отримали фріспіни за правильні відповіді, щоб скористатися ними, внесіть депозит від 200 ₴ до 23:59 за київським часом, 05.10.2023.
 11. Виграш, отриманий при грі на фріспіни, може бути переведений у реальні гроші та виведений з рахунку після виконання наступних умов відіграшу:
  • Вейджер — х50.
  • Термін життя фріспінів – 48 годин (2 доби) після нарахування.
  • Термін відіграшу бонусного виграшу – 24 години (1 доба) після нарахування.
 12. Для відіграшу використовуються як реальні, так і бонусні гроші. Бонусний рахунок доступний для ставок лише тоді, коли на реальному рахунку недостатньо коштів для здійснення ставки. Перемикання між рахунками відбувається автоматично, якщо на рахунку залишилося менше 5₴ (або еквівалентної суми в іншій валюті).
 13. Відіграш бонусу можливий лише у відеослотах за винятком ігор, перерахованих у користувальницькій угоді.
 14. Максимальна ставка для відіграшу бонусу — 100₴. При розміщенні більших ставок у залік відіграшу підуть лише 100₴.
 15. Бонуси відіграються у порядку отримання. Послідовність можна перевірити у розділі «Бонуси» особистого профілю.
 16. Якщо користувач хоче почати відігравати бонус, що не стоїть на першій позиції в черзі, йому потрібно скасувати тільки ті бонуси, що були отримані раніше. Скасовані бонуси не відновлюються.
 17. Бонус може бути анульований у наступних випадках:
  • зроблено запит на виведення коштів;
  • минув термін валідності бонусу.
 18. Приклад відіграшу фріспінів:
  • Користувач вносить депозит і отримує 50 FS, якими потрібно скористатись протягом 48 годин після нарахування.
  • Під час гри на фріспіни користувач отримує виграш, що зараховується на його бонусний рахунок.
  • Щоб перевести цей виграш на основний (реальний) рахунок, протягом 24 годин після його отримання необхідно виконати вейджер х50, тобто зробити ставки реальними грошима на суму, що у х50 разів перевищує суму бонусного виграшу.
 19. Дана пропозиція є для тих клієнтів, у яких зареєстрований тільки один ігровий рахунок.
 20. Фріспіни можуть використовуватися тільки для гри в слот поточного квізу.
 21. Учасниками акції є авторизовані користувачі сайту – фізичні особи, що на момент участі у акції досягли 21-річного віку, є дієздатними, не мають встановлених законодавством обмежень щодо участі у азартних іграх, не перебувають у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння, не визнані компанією небажаними, не внесені до реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів.
 22. Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім'ю, квартиру, комп'ютер або IP-адресу. У разі виникнення підозр у порушенні правил і/або створення підроблених рахунків, ігрових груп і т.д., Компанія залишає за собою право анулювати видані цими рахунками бонуси і виграші, а самі рахунки закрити.
 23. Акція носить розважальний характер. Компанія залишає за собою право анулювати бонус, якщо виявить застосування стратегій, які на свій розсуд, вважає зловмисними, серію ставок від клієнта або групи клієнтів, що призводять до гарантованого прибутку, а також інших порушень чесності гри.
 24. Компанія залишає за собою право провести процедуру додаткової верифікації власника ігрового рахунку, а також, призупинити нарахування бонусних коштів на ігровому рахунку на час проведення процедури верифікації.
 25. Ці умови можуть бути змінені та доповнені, як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.